11 komentarze
 1. tak, bardzo ważne - postanowic, zaplanować, zrealizować. Nie wszystko się da, czasem trzeba odłożyć na później, czasem się czeka latami, ale warto chociaż probować. A jeśli nie próbować to świadomie wybrać - czy chcę czy nie chcę, bo wtedy to nie jest odczuwalne jako porażka. Keep going! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie :)
   Dla mnie wiele lat później kluczowym momentem było zrozumienie .. że nie ważne jest to co muszę czy co powinnam. Tylko to co chcę .. nawet jeśli chcę musieć to już jest inny układ ze mną samą :)
   Zawsze mamy wybór, tylko nie zawsze zdajemy sobie sprawę, że wybieramy, po prostu też nie chcąc widzieć innych opcji.
   Pozdrawiam serdecznie i dziękuję Hayyah za komentarz

   Usuń
 2. WOW, niesamowite miejsce! Podziwiam Cię za upór w dążeniu do marzeń. Nieważne kiedy, ważne że w ogóle. Wspaniała to musiała być wyprawa, śladami dziecięcych pragnień. Trzymam kciuki za spełnianie kolejnych!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miejsce jest totalne !
   Kasiu rzecz chyba w tym, że to marzenie spełniło się jakby "samo" :) Tamten piękny moment był wypadkową wcześniej podjętych decyzji zgodnych z moim sercem... nie za bardzo z rozumem hahahah. Do dziś nie mogę wyjść z podziwu jak życie napisało mi tą wyprawę. Pełna była pięknych zbiegów okoliczności i nie mogę się doczekać, aż opowiem Wam o niej więcej.
   Dziękuję :) a ja trzymam również za Twoje.
   cmok

   Usuń
  2. samospełniająca się przepowiednia, życie samo Cię prowadzi tam gdzie chcesz . Pięknie.

   Usuń
  3. To tym bardziej cudnie, że za głosem serca poszłaś i Ty, i wydarzenia! Niesamowita sprawa, warto żyć dla takich chwil!

   Usuń
 3. Piękna historia i przecudne zdjęcia :-) Spełniaj się Madzia - cała na przód ku nowej przygodzie - ooo tak!!! Pozdrawiam Iza Nowacka ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. O! Jak pięknie to marzenie opisałaś. Czuje się z tego tekstu pozytywną energię i zabiera z sobą moc do działania :) !

  OdpowiedzUsuń
 5. Very nice inspirational post how to follow your dreams. I have a long list of places to go once....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Katerina!! Thank you so much for your visit. I am glad you like it. I am very strong beliver in that: whatever is meant to be it will find its way to happened :)
   All the bests to you my friend :)

   Usuń